برنامه‌ای برای کنترل وبگردی کودکان - ماهان ترجمه
ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷
new order
ورود مشتریان
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
نظر مشتریان:
بی نهایت سپاس گزارم.

برنامه‌ای برای کنترل وبگردی کودکان

والدین با برنامه بخصوصی می توانند وبگردی یا فعالیت های فرزندانشان را در شبکه ها یا وب سایت های اجتماعی رصد و تحت کنترل داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در دهه های اخیر، تبلت، اسمارت فون و لپ تاپ ها نه تنها تبدیل به جزئی جداناپذیر از زندگی انسان ها شده اند بلکه زندگی کودکان را نیز تحت تاثیر قرار داده اند. اما استفاده از گجت های فناوری می توانند با تهدیدات جدی برای کودکان همراه باشند به همین دلیل توجه، مراقبت و کنترل والدین را می طلبد.

اپلیکیشنی با نام  Safe Browsing Parental Control برای کنترل وبگردی کودکان عرضه شده که به والدین آنها اجازه می دهد محیط اینترنت را برای فرزندانشان امن تر کرده و آنها را از سایت هایی که مناسب نیستند، دور نگه دارند.

زیرا کودکان به دلیل عدم آگاهی گاها وارد سایت هایی می شوند که تاثیرات مخربی بر روح و جسم آنها دارد. والدین با نصب این اپلیکیشن روی اسمارت فون یا تبلت کودکانشان می توانند به صورت غیر مستقیم فعالیت فرزندانشان را کنترل کنند. این برنامه حاوی فیلترینگ ده ها سایت نامناسب برای کودکان است و البته والدین نیز می توانند سایت های دیگری را به صورت شخصی و دستی به این برنامه اضافه کنند تا سایت های مذکور نیز مسدود شوند.

والدین پس از نصب این برنامه روی اسمارت فون یا تبلت های کودکانش می توانند با خیالی آسوده گجت ها را در اختیار فرزندانش قرار دهند.

Link: http://mahantarjome.ir/news/برنامه‌ای-برای-کنترل-وبگردی-کودکان4.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* ماهان ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.