تعلیق تایید مدارک پزشکی ایرانیان در آمریکا - ماهان ترجمه
ثبت نام کنید و سفارش دهید!
جمعه ۱۷ مرداد ۹۹
new order
ورود مشتریان
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
نظر مشتریان:
ممنون از اینکه وقت گذاشتید و زودتر از موعد کار را آماده کردید. ان شاالله هم برای کارهای خودم و هم کارهای دوستانم به شما مراجعه خواهیم کرد. با آرزوی موفقیت بیشتر

تعلیق تایید مدارک پزشکی ایرانیان در آمریکا

کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی در ایالات متحده آمریکا از تعلیق تاییدیه مدارک پزشکان ایرانی به دلیل تحریم ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی  ECFMG در آمریکا اعلام کرد که به علت تحریم های ایران، امکان ارتباط مستقیم با موسسات ایرانی جهت تایید مدارک تحصیلی پزشکان ایرانی وجود ندارد در نتیجه مدارک پزشکان بررسی نمی شود.

آمریکا به دلیل تحریم های ایران محدودیت هایی را برای ارتباط با موسسات ایرانی وضع کرده است اما تا پیش از این ECFMG به طور مستقیم مسئولیت تایید مدارک تحصیلی موسسات و فارغ التحصیلان ایرانی را برعهده داشت.

این تعلیق بدان معناست که امکان تایید مدرک تحصیلی پزشکان ایرانی برای شروع دوره تخصص در ایالات متحده وجود نداشته و همینطور افرادی که در حال حاضر به عنوان دستیار پژوهشی در آمریکا مشغول به کار یا تحصیل هستند نیز با مشکل مواجه خواهند شد. این موضوع در حالی است که ECFMG اعلام کرده به دنبال راه حلی برای جایگزین است.

Link: http://mahantarjome.ir/news/تعلیق-تایید-مدارک-پزشکی-ایرانیان-در-آمریکا3.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* ماهان ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.