رونمایی از اولین دستگاه خودپرداز با فناوری تشخیص چهره - ماهان ترجمه
ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷
new order
ورود مشتریان
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
نظر مشتریان:
وقتی متن رو به یکی از دوستان برای ویرایش دادم، هیچ ایرادی از متن نگرفت. لذا خیلی راضی هستم.

رونمایی از اولین دستگاه خودپرداز با فناوری تشخیص چهره

محققان چینی موفق به ساخت دستگاه خودپردازی شده اند که با اسکن چهره صاحب حساب احتمال دزدی و سرقت پول از حساب سایر مشتریان را به صفر می رساند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدتی است که کشورهای مختلف به دنبال ساخت دستگاه خودپردازی هستند که با داشتن قابلیت تشخیص چهره بتواند خدمات جدید و متفاوتی را به مشتریان ارائه کند اکنون مخترعان چینی موفق شده اند تا گوی سبقت را از رقبای خود بربایند و نام خود را به عنوان اولین کشوری که موفق به ساخت چنین دستگاهی شده به ثبت برسانند.

این پروژه با همکاری محققان دانشگاه  Tsinghua و Tzekwan انجام شده است. این دستگاه خودپرداز جدید مجهز به دوربین هایی است که از چهره شخص تصویر برداری کرده و عکس تصویر برداری شده را با عکس هویتی مشتری نزد بانک تطبیق داده سپس به انجام درخواست های مشتری می پردازد. فناوری تشخیص چهره می تواند گام جدیدی علیه سرقت های بانکی باشد و بر امنیت حساب های مشتریان بیافزاید.

فناوری تشخیص چهره در خودپردازها می تواند سدی دیگری پس از رمز کارت برای انتقال پول از حساب ها باشد. از دیگر قابلیت های این خودپرداز می توان به مواردی مانند تشخیص اسکناس های جعلی در شمارش پول و همینطور نقل و انتقال اسکناس ها را نام برد.

این دستگاه اولین خودپردازی است که به طور کامل در چین ساخته شده زیرا سایر دستگاه های خودپرداز در این کشور وارداتی هستند. اگرچه چینی ها را باید اولین کشوری دانست که به این فناوری دست پیدا کرده اند اما امریکایی ها نیز سال ها بود که بر چنین پروژه ای فعالیت داشتند.

Link: http://mahantarjome.ir/news/رونمایی-از-اولین-دستگاه-خودپرداز-با-فناوری-تشخیص-چهره5.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* ماهان ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.