وام ودیعه مسکن جایگزین خوابگاه می‌شود - ماهان ترجمه
ثبت نام کنید و سفارش دهید!
دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷
new order
ورود مشتریان
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
نظر مشتریان:
با سلام و احترام تشکر از زحمات شما

وام ودیعه مسکن جایگزین خوابگاه می‌شود

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: برای کاهش تراکم خوابگاهی می توان به دانشجویان مجرد و متاهل وام ودیعه مسکن ارایه داد.

دکتر بیژن وثوقی وحدت در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های معاونت دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برای کاهش تراکم خوابگاههای این دانشگاه گفت: یکی ازطرح‌های معاونت دانشجویی، ارایه وام ودیعه مسکن به دانشجویان مجرد است. براساس این طرح به جای خوابگاه، به دانشجویان وام ودیعه مسکن ارایه می شود. اگر این طرح اجرایی شود حداقل به  ۴ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم تا به دانشجویان جدید الورود وام ارایه داده و آنها را وارد خوابگاه نکنیم.

معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف بیشترین مشکل دانشگاه در خوابگاه‌ها را تراکم افراد عنوان کرد و افزود: برای جلوگیری از این تراکم، علاوه بر دانشجویان مجرد می توانیم به دانشجویان متاهل نیز به جای خوابگاه وام ودیعه مسکن ارایه دهیم که ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرایی کردن این طرح نیاز داریم .

وی ادامه داد: ما قصد داریم به سمتی حرکت کنیم که سرویس مورد نیاز دانشجویان توسط افراد دیگر ارایه شده و ما فقط نقش کنترلی داشته باشیم. به عنوان مثال خوابگاه را به یک نفر اجاره می دهیم تا به دانشجویان اجاره دهد و بعد به دانشجویان وام می دهیم تا اجاره را پرداخت کنند. نقش دانشگاه به جای اینکه همه کار را خود انجام دهد، کنترلی می شود.

Link: http://mahantarjome.ir/news/وام-ودیعه-مسکن-جایگزین-خوابگاه-می‌شود2.html

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

نام و نام خانوادگی :
دیدگاه شما :
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید
* ماهان ترجمه هیچگونه مسئولیتی نسبت به دیدگاه های کاربران ندارد و تمامی مطالب ارسالی دیدگاه و نظر شخصی کاربران است.