سؤالات متداول - ماهان ترجمه
ثبت نام کنید و سفارش دهید!
جمعه ۰۱ بهمن ۰۰
new order
ورود مشتریان
شناسه کاربری(ایمیل): گذرواژه: - فراموشی گذرواژه ؟
محاسبه فوری هزینه ترجمه
شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه و زمان تحویل ترجمه را بدست بیاورید.
زمینه: زبان: تعداد کلمه:
پست الکترونیکی شما :
خبری شد، خبرتان میکنیم !
نظر مشتریان:
سپاسگزارم از این همه وقت شناسی و توجه به کیفیت.... ممنون از شما

سؤالات متداول

1-چطور میتونم قبل از ثبت سفارش، از کیفیت کار اطمینان پیدا کنم؟
در حال حاضر مترجمینی با این گروه همکاری دارند که هر کدام دارای سابقه ی چند ساله در زمینه ی ترجمه تخصصی یک رشته ی دانشگاهی  بوده و تسلط بالایی بر مفاهیم، واژگان تخصصی و اصطلاحات رشته ی خود دارند. از این رو ترجمه ی تخصصی هر رشته ، فقط به متخصص و دانش آموخته ی همان رشته واگذار خواهد شد. برای مشاهده کیفیت کار مترجمین میتونید نمونه کار مترجمین ما را در سایت مشاهده کنید.  همچنین میتوانید بخش کوچکی از مقاله یا متن خود را برای ترجمه ارسال فرمایید تا پس از ترجمه و حصول اطمینان از کیفیت کار، کل سفارش را برای ترجمه ارسال فرمایید.  در صورت هر گونه سؤال با گروه تماس بگیرید.

2.نحوه پرداخت هزینه سفارش ترجمه به چه شکل است؟
شما به سادگی میتوانید در زمان ثبت سفارش، فاکتور خود را مشاهده  و گزینه ی پرداخت آنلاین را مشاهده کنید و  از طریق تمامی کارت های عضو شبکه شتاب، اقدام به پرداخت اینترنتی هزینه سفارش نمایید.لازم به ذکر است تمامی پرداخت ها از طریق درگاه پرداخت بانک ملت صورت میگیرد و توسط ین بانک تضمین میشود. (پرداخت به صورت قسطی و در دو مرحله خواهد بود)   در صورت هر گونه سؤال با گروه تماس بگیرید.

3.آیا غیر از پرداخت آنلاین، راه دیگری برای پرداخت وجه وجود دارد؟
بله، شما میتوانید شماره حساب های گروه را از قسمت صفحه شماره حساب گروه در وب سایت یادداشت نموده و به حساب گروه واریز نموده و یا کارت به کارت نمایید، و سپس وارد حساب کاربری خودتان در سایت شده و شماره فیش و تاریخ واریز را ثبت نمایید. در صورت هر گونه سؤال با گروه تماس بگیرید.
4.سفارش من به صورت برگه ای میباشد و امکان ارسال آنرا از طریق سایت ندارم. چکار کنم؟
شما میتوانید صفحات سفارش ترجمه ی خود را اسکن کنید و در زمان ثبت سفارش، در قالب یک فایل فشرده آنرا ارسال کنید.

5.منظور از پشتیبانی 24 ساعته چیست؟
شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز، (در ساعت غیر اداری تا ساعت 24) سؤالات خود را از طریق تماس تلفنی، سامانه پیامکی، ایمیل و غیره با همکاران ما در میان بگذارید.

6.از چه طریقی انجام سفارش و صدور فاکتور و آماده شدن سفارش را به من اطلاع میدهید؟
در هر مرحله از زمان ثبت سفارش، اطلاعات مربوط به صدور فاکتور، آماده شدن سفارش و غیره از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما میرسد

7.منظور از گارانتی 72 ساعته چیست؟
به منظور جلب رضایت مشتری، تا 72 ساعت این امکان  در اختیار مشتری قرارد اده شده تا در صورت بروز هر گونه نقصان یا عیبی در ترجمه ی خود، آنرا به گروه اطلاع داده تا بدون قید و شرط، گروه ترجمه اقدام به اصلاح و بازبینی ترجمه نماید.

8.چطور میتونم قبل از ثبت سفارش، از هزینه ی  ترجمه خود مطلع شم؟
تنها کافی است در وب سایت ما ثبت نام کرده تا در ظرف کمتر از 10 دقیقه، همکاران ما پیش فاکتور را به صورت رایگان برای شما صادر نمایند . همچنین میتوانید به منظور برآورد نسبی هزینه، از قسمت برآورد هزینه در سایت استفاده کرده و با وارد کردن تعداد کلمات خود، هزینه ی سفارش و زمان تحویل آنرا به صورت نسبی مشاهده کنید.

9.برای دریافت سفارش ترجمه شده ام، چطور اقدام کنم؟
پس از اینکه ایمیل یا اس ام اس(سفارش ترجمه شما آماده است) را دریافت کردید، وارد حساب کاربری خود در وب سایت شوید  و از قسمت پیگیری سفارشات ترجمه، پس از تسویه حساب نسبت به دریافت سفارش خود اقدام نمایید.

10.در حال حاضر چه زبان ها و زمینه هایی را ترجمه میکنید؟
برای مشاهده زمینه های تحت پوشش، بر روی این قسمت کلیک کنید.

11.چطور میتوانم شما را به دوستان و همکارانم معرفی کنم؟
میتوانید در داخل طریق پروفایل کاربری خود، آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همکاران و دوستانتان را وارد کنید و بر روی گزینه ارسال دعوتنامه کلیک کنید تا دعوتنامه ای به طور اختصاصی و با نام شما برای آنها ارسال گردد. همچنین با ثبت نام در وب سایت و ارسال ده دعوتنامه (ایمیلی یا پیامکی) ، وب سایت به صورت خودکار کوپن تخفیف 6 درصدی را برای شما ثبت میکند.

12. برای بدست آوردن کوپن تخفیف چکار کنم؟
با ثبت نام در وب سایت و ارسال ده دعوتنامه (ایمیلی یا پیامکی) ، وب سایت به صورت خودکار کوپن تخفیف 6 درصدی را برای شما ثبت میکند.

13. آیا هیچ ضمانتی برای پرداخت هزینه سفارش از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد؟
تمامی پرداخت های آنلاین و اینترنتی از طریق درگاه پرداخت ایمن بانک ملت پشتیبانی میشود.

                                     *گروه ترجمه تخصصی ماهان*

پیشرو در ارائه خدمات نوین ترجمه تخصصی به کلیه رشته های دانشگاهی

Link: http://mahantarjome.ir/page/سؤالات-متداول-82.html

ارتباط با ما سریع

نام و نام خانوادگی *
پست الکترونیکی *
متن پیغام *
کد امنیتی : کدی که در تصویر میبینید را وارد نمایید